sobota, 15 marca 2008

Piszę z Zaudry RavenPiszę z bardzo zręcznego w użyciu edytora Zoundry Raven.


Wpis ilustrują zrzuty programu z otwartym edytorem tekstu oraz obraz strony autora tego narzędzia. Bardzo sprawnie konfiguruje się konta, na których trzymamy blogi, program ściąga wszelkie dane, a także możemy, ale nie musimy dodać do opcji nasz domyślny szablon bloga ze wszystkimi elementami.

Rzecz to oczywista, że wpis taki - jak w każdym porządnym edytorze - może zawierać ilustrację i linki. Obrazki są ładowane na serwer razem z wpisem automatycznie, nie musimy się więc martwić, że po posłaniu na stronę tekstu, zamiast jego ilustracji ukaże się pusta ramka. Ważne dla blogerów, którym zależy na funkcjonowaniu w obrocie z witrynami społecznościowymi wydaje sie umieszczenie w opcjach programu sporej listy takich stron z możliwością zanaczenia, aby nowy post był do nich dodawany (nie tylko zresztą post, ale i tagi, co jest istotne dla wyszukiwarek).

Teraz sprawdzę jak ta, ubarwiona zrzutami notka ulokuje się na Mental Express i ewentualnie w podsumowaniu testowania edytorów blogów będę polecał Zoundry Reven.
Powered by Zoundry RavenTechnorati : , , , , , , , ,

Del.icio.us : , , , , , , , ,

Zooomr : , , , , , , , ,

Flickr : , , , , , , , ,

Brak komentarzy: