środa, 19 marca 2008

Obserwuj Digg.com - Monitor your Submitted Stories on Digg in Real Time


Are you tired of submitting stories and periodically checking on the diggs they get every 2 minutes? This app will do this for you.. Taking digging to a whole new perspective.

Skromny, ale bardzo przyjemny program oferuje nam autor Digg Alerter 1.2. Zamiast co chwilę nerwowo sprawdzać jak nam się sprawują nasze posty, dodane do słynnej witryny, patrzymy w otwarty programik i już wiemy, ile diggnięć mamy na koncie i kto nam je zafundował. Program jest darmowy, a przecież nasze nerwy są bezcenne, uspokójmy je więc poprzez stałą kontrolę na tym co dzieje się na Digg.com.

Mnóstwo programów proponuje nam swój start razem z systemem Windows, każąc nam czekać długo na otwieranie się komputera. Digg Alerter także chce nas uszczęśliwić, dodając nam wpis do rejestru systemowego. Otóż na to się nie decydujmy, po prostu odznaczmy odpowiednią opcję podczas instalacji programu i po kłopocie.


read more | digg story

1 komentarz:

TV de Plasma pisze...

Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the TV de Plasma, I hope you enjoy. The address is http://tv-de-plasma.blogspot.com. A hug.