poniedziałek, 27 sierpnia 2007

Rady Lipca - polecam w sierpniu i przez cały rok


Paweł LIPIEC, autor bloga azWeb (dawniej "Polski Blogger") jest fanem Wordpressa, podobnie jak ja (zobacz blog prasowy KADUK , ubrany w szablon Anaconda), bowiem ten system blogowy pozwala niemal na wszystko, o czym zamarzy autor bloga.

Można też zamiast lub oprócz bloga zrobić przy pomocy tej aplikacji internetowej całkiem przyzwoitą, a na pewno gustownie wyglądającą stronę.
Zanim jednak zaczniemy gazdować na własnym wirtualnym zagonie powinniśmy dowiedzieć się jak takie gospodarstwo założyć.

I w tym momencie wkracza zdecydowanie wspomniany twórca azWeb, wspomagając nas radami z zakresu instalacji, prowadzenia bloga, unikania błędów itp.


Daję tu linki tylko do niektórych zagadnień wyjasnianych przez naszego speca, ale jeśli już będziecie na jego stronie, przeczytajcie i inne porady oraz - jak piszą zachodni koledzy - much, much more... . (tak, tak - zawsze na końcu dają wielokropek - tak mają).
oraz wiele innych wspaniałych wskazówek z zakresu Search Engine Optimization, kanałów rss itp, itd.

Pierwotnie ten wpis miał być dość suchym wyliczeniem czyli tzw. listą ciekawych postów w omawianym blogu, ale rozczuliłem się (co mi łatwo przychodzi, gdy stykam się z tematyką blogowania, narzędzi i Wordpressa) i w związku z tym polecam - po prostu - cały blog Pawła Lipca i już.


Digg!

Brak komentarzy: