niedziela, 15 lipca 2007

Jak w soczewce - My Lens on Squidoo


Click and read my lens "English Web 2.0 blog tools into Polish" on Squidoo.com. If you be so kind and write some comment, opinions and advices, how to realize my mission, please.

Na Squidoo.com można zrobić tyle stron, ile dusza zapragnie, ale według pewnych reguł. Taka strona (lens - soczewka) powinna zawierać materiał ściśle związany z wybranym przez nas tematem. Krótko mówiąc zawartość musi być zwarta i klarowna czyli całość ma być skupiona jak w soczewce.
Zrobiłem więc taką "soczewkę" o długim tytule, ale treść dotyczy zagadnienia popularyzacji stron Web 2.0, oferujących narzędzia, przydatne autorom blogów. Strony te są w języku angielskim, a więc przede wszystkim moim zamiarem jest ułatwienie poruszania się w sferze Web 2.0 użytkownikom niezbyt mocnym w znajomości pięknego języka Szekspira. Na owej stronie i na wstępie tego wpisu poprosiłem anglojęzycznych gości o porady, komentarze i opinie, dotyczące metody realizowania, opisanego prze4ze mnie zadania. Rzecz jasna proszę o to samo czytelników, którzy zawitają na ten blog. Dziękuję.


Digg!

Brak komentarzy: