wtorek, 21 grudnia 2010

Radio IN

Radia internetowe zdobywają szturmem słuchaczy. Kto chciałby posłuchać publicystyki, wywiadów i felietonów w wersji niezależnej od wielkich korporacji medialnych ma znakomitą odpowiedź na swoje oczekiwania. Niepoprawne Radio, Radio Wnet, Radio IN - to tylko trzy propozycje z wielu, wielu innych.
Ostatnio nagrałem kilka audycji, dzięki szefowej Radia IN, uczestniczącej w tych audycjach - Kindze Komorowskiej. Radio IN jest rozgłośnią internetową znajdującą z wyczuciem balans między problematyką niepełnosprawności, chorych na schorzenia przewlekłe, a prezentowaniem całego wachlarza zagadnień z różnych dziedzin. Zespół tego Radia tak widzi jego rolę:Jesteśmy platformą łączącą świat osób niepełnosprawnych ze światem osób sprawnych, na której zaprezentują się zarówno jedni jak i drudzy. W naszym radiu słuchacze znajdą audycje o tematyce społecznej, publicystycznej, kulturalnej, a także muzyczne, informujące o ważnych wydarzeniach. A w przyszłości także historyczne. W muzyce towarzyszącej audycjom będzie można posłuchać klasycznych przebojów, smooth jazzu oraz muzyki chrześcijańskiej.

Każdego wieczora od 19-ej do 21-ej nadawane są audycje, które na pewno wielu z nas mogą zainteresować. Repertuar tego Radia podany jest na jego witrynie, na podstronie "Ramówka". Możemy też posłuchać on-line lub ściągnąć na komputer nadawane w przeszłości programy. Warto zostać słuchaczem tego radia.

2 komentarze:

###_*.dpp pisze...

Ja raczej słucham muzycznych radiostacji internetowych. Powtarzalność piosenek podobna jak w radiach tradycyjnych, tylko, że tu generowana nie tyle wiedzą i upodobaniami DJa, tylko bogactwem serwera i algorytmami losującymi.

Piotr Wójcicki pisze...

Dziękuję za komentarz i ślę pozdrowienia w cyklu tygodniowym, z tym, że w dowolnym dniu tygodnia. Piotr