czwartek, 28 lutego 2008

Wygląd Twojej strony - Blogger Template - 3 column


blogcrowds


Template Styles: 3 column, 2 column, light, dark, blue, pink, green, red, orange, yellow, brown, gray, minimalistic, artistic, monochromatic, web2.0, niche,
Blogger Template - 3 column


Bardzo polecam tę stronę (BlogCrowds.com) z szablonami do blogów na Blogger.com. Można sobie sprawić nareszcie trójkolumnowe ubranko na stronę i wygodnie bez nadmiernego tłoku rozmieścić na dwóch wąskich bocznych szpaltach, wybrane przez nas elementy. W tym celu kopiujemy kod nowego szablonu i przechodzimy do panelu zarządzania naszego bloga. Przechodzimy do zakładki "Układ">"Edytuj kod HTML", czyścimy okienko z dotychczasowym kodem i wklejamy nasz nowy kod. Potwierdzamy operację, czytamy pojawiającą się informację o usunięciu dotychczasowych elementów, ponownie potwierdzamy i już nasza strona ma nowy wystrój.
Drugą stroną z nader ciekawymi szablonami trzykolumnowymi (ale oczywiście nie tylko) jest FinalSense. Mamy do wyboru 17 wzorów, po wybraniu jednego z nich klikamy na przycisk "More details) i oprócz poszerzonej informacji na temat szablonu zobaczymy w ramce jego kod. Kopiujemy i następnie postępujemy jak wyżej opisałem. Życzę satysfakcji i wielu wrażeń estetycznych, a równocześnie zadowolenia z funkcjonalności nowego szablonu.

Brak komentarzy: