sobota, 17 listopada 2007

Magazyn Web 2.0 - Blox.net (Web 2.0 Store)Naprawdę, słowo daję warto zainteresować się witryną Box.net jeśli pragnie się składziku dla swoich plików, przeznaczonych w dalszej lub bliższej przyszłości do wykorzystania na własnych stronach lub blogach.

Upload plików z komputera przebiega nad wyraz sprawnie bez niespodzianek w rodzaju nagłego zatrzymania akcji np. pod koniec ładowania pliku na serwer. To szczególnie denerwujące momenty, mające nazbyt często miejsce na stronach Web 2.0 o niezbyt wydolnej konstrukcji.


Pięknie uporządkowane zbiory cieszą nasze oczy, a poza tym tkwią w gotowości do umieszczenia ich w naszych miejscach sieciowych. Możemy na przykład skroić zgrabny post do bloga, posiadanego na Blogger.com, LiveJournal lub Wordpress.com. Oferowany nam też jest kod typu "embed", abyśmy mogli ręcznie wkleić go tam, gdzie nam się żywnie podoba.


Możemy też podłączyć nasz magazyn do witryn, zastępujących nam programy edytorskie i obsługujące nasze dokumenty: Scribd, ThinkFree, a jeśli mamy taką fantazję, aby sobie pofaksować to proszę - łączymy się z EFax i jesteśmy kryci, syci i zadowoleni jak klienci fryzjera z Łosic. Znajdziemy na Box.net kilka innych funkcji. Warto sprawdzić ów magazyn z szerokim wyjściem na internet społecznościowy.


Digg!

Brak komentarzy: