wtorek, 21 sierpnia 2007

KADUK


A blog commenting some Polish newspapers, written by professional journalist. The author uses Wordpress installation with some chosen plug-ins.

Blog pisany przez zawodowego dziennikarza,, komentującego publikacje w kilkunastu tytułach prasy polskiej. Blog jest prowadzony na instalacji Wordpress na własnym serwerze.

No, muszę zareklamować swój nowy, a już obficie zaopatrzony we wpisy blog KADUK. Chcę go wprowadzić w obieg internetowy, bowiem w innym przypadku jego tworzenie nie miałoby sensu.

Natchnienie czerpię z naszej prasy kochanej, z tytułów, reprezentujących najróżniejsze opcje polityczne i ideowe. Przeważnie moją uwagę przykuwają informacje niekoniecznie z pierwszych stron gazet, bowiem te ostatnie omawiane są przez różne publikatory aż do znużenia. Niemniej przy okazji prezentowania owych pozornie mniej istotnych news'ów można poruszyć całkiem poważne kwestie. Tak mi się wydaje i tak też postępuję. Wspomniane kwestie opisuję w komentarzach do cytowanych artykułów.

Przy okazji nie mogłem się powstrzymać przed wypróbowaniem walorów instalacji blogowej Wordpress i poeksperymentowaniem z licznymi pluginami (wtyczkami), wzbogacającymi funkcjonalność systemu. Niestety doświadczenia nie zawsze były udane, ale i tak nie żałuję, że sobie na nie pozwoliłem.

Zapraszam do czytania, zaprenumerowania blogu Kaduk i tworzenia do niego odnośników na stronach społecznościowych. Dziękuję.


read more | digg story

Brak komentarzy: